Enigma Audio B2B

Enigma Audio B2B
Enigma Audio B2B

Popis projektu

Spoločnosti Enigma High Fidelity, s.r.o. sme zjednodušili každodennú komunikáciu pri predaji produktov B2B zákazníkom nasadením nášho B2B riešenia na mieru. Odberatelia tak majú možnosť jednoducho nakupovať tovar od spoločnosti pre svojich koncových zákazníkov, majú vždy prehľad o aktuálnych cenách a skladových zásobách a taktiež môžu celé produktové portfólio predajcu importovať do svojich eshopov.

Systém obsahuje množstvo inteligentných funkcií ako je napríklad automatizované rozposielanie zmien v produktovom portfóliu spoločnosti všetkým odberateľom v prípade, že nastanú zmeny v cenách jednotlivých produktov, zmeny vo farebných variantoch v ponuke alebo ak sa niektorý z produktov prestane predávať.

Prostredníctvom systému je možné vykonať aj objednávku tovaru priamo u výrobcu. Pre tento účel sme do nášho systému integrovali asistenta rezervácií produktov od zákazníkov, ktorý automaticky pri objednávaní tovaru pripomenie objednávajúcemu, ktoré produkty nesmie zabudnúť vložiť do objednávky a po ich prijatí na sklad automaticky zobrazí kontaktné údaje na zákazníka, ktorý ma došlý produkt rezervovaný.

Na špecifické požiadavky zákazníkov je možné reagovať prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho systému vytvárania cenových ponúk, z ktorých je možné exportovať v prehľadnej forme do PDF súborov. Vďaka integrovanému modulu so štatistikami sa vôbec nestratíte v číslach, máte stále prehľad o vašich aktuálnych obratoch, o obľúbenosti jednodlivých produktov a taktiež aj o tom, ktorý z vašich odberateľov vám prináša najväčší zisk.

Zistite ako môže naše B2B riešenie pomôcť aj vašej spoločnosti.

Keďže sa jedná o vnútropodnikový systém, tento projekt nie je možné si pozrieť online.

Služby

Dizajn, Riešenia na mieru,

Máte záujem o spoluprácu?

Porozprávajme sa o vašich nápadoch!