B2B a CRM systémy

Zahoďte tabuľky, venujte sa biznisu

Jednoducho spravujte portfólio svojich produktov spolu so všetkými informáciami, ktoré vaši odberatelia potrebujú. Prijímajte objednávky, vybavujte reklamácie, nastavte rôzne provízie pre svojich dealerov na základe ich výkonnosti. Nestrácajte čas s prácou v Exceli a začnite sa naplno venovať svojmu biznisu.

Uľahčite si prácu

Každé podnikanie je niečím špecifické a na rozvoj úspešného biznisu potrebujete čas. Preto vám prinášame B2B riešenie s množstvom inteligentných funkcií, vďaka ktorému skrátite čas potrebný na vybavenie jednotlivých objednávok od vašich odberateľov, získate prehľad o predaji svojho tovaru a čo je najdôležitejšie, ušetríte obrovské množstvo času, ktorý môžete investovať do rozvoja svojho podnikania.

Kontakujte nás

Všetky informácie týkajúce sa produktov, ktoré predávate budete mať pekne na jednom mieste, z ktorého k nim môže mať prístup ktokoľvek budete potrebovať. Vaši odberatelia si môžu prezerať parametre jednotlivých produktov, ktoré od vás nakupujú, majú dostupné rozhrania, cez ktoré si môžu váš tovar importovať do svojich internetových obchodov.

Informácie
na jednom mieste

Informácie
na jednom mieste

Náš systém vám umožňuje špecifikovať ceny pre jednotlivých odberateľov tak, aby stále presne vedeli za koľko od vás tovar nakupujú. Ceny môžete nastaviť jednotlivo pre definované skupiny užívateľov alebo aj samostatne pre každého odberateľa osobitne. Odmeňte svojich dealerov za skvelé výkony pri maloobchodnom predaji vášho tovaru.

Pokročilé
nastavenie zliav

Pokročilé
nastavenie zliav

Všetky objednávky v systéme spravujete prostredníctvom intuitívneho rozhrania, ktorého použitie je absolútne jednoduché. Pri nákupoch sú vaši zákazníci automaticky informovaní o priebehu spracovania svojich objednávok prostredníctvom emailových notifikácií. Akékoľvek otázky zákazníkov týkajúce sa jednotlivých objednávok môžete riešiť priamo v rozhraní B2B systému prostredníctvom komentárov k objednávkam, ktoré môžete pridávať vy aj vaši zákazníci.

Objednávky
bez starostí

Objednávky
bez starostí

Náš systém automaticky sleduje aké máte obraty mesiac po mesiaci, ktorí z vašich odberateľov sú najvýkonnejší pri predaji vášho tovaru, ktoré produkty sú u zákazníkov najviac obľúbené. Všetky tieto informácie sú prezentované v jednoduchých a prehľadných grafoch, vďaka ktorým získate nad svojim biznisom oveľa väčší nadhľad a budete môcť omnoho lepšie reagovať na potreby trhu.

V číslach
sa už nestratíte

V číslach
sa už nestratíte

Zapisujte si rezervácie produktov od svojich zákazníkov priamo do systému. Pri objednávaní tovaru určitej značky od výrobcu vám náš systém automaticky pripomenie koľko kusov akého tovaru máte objednať a už nikdy sa vám nestane, že na niektorého zo svojich zákazníkov zabudnete.

Rezervácie produktov
pre zákazníkov

Rezervácie produktov
pre zákazníkov

S naším systémom hravo vyriešite prípadné vzniknuté reklamácie. Vaši odberatelia majú možnosť vyplniť reklamačný formulár priamo v systéme, vďaka čomu sa u vás proces vybavovania reklamácií skráti a vy budete môcť venovať viac času budovaniu svojho podnikania.

Reklamácie?
Žiadny problém

Reklamácie?
Žiadny problém

Máte záujem o spoluprácu?

Porozprávajme sa o vašich nápadoch!