O nás

Radi vás spoznávame

Naša filozofia

Nehráme sa na jednorázový stop shop so stovkami projektov, ktorých počet vyzerá v referenciách efektne.
Nepúšťame sa do práce bezhlavo. Do každého projektu vstupujeme s dôkladne premyslenou stratégiou, vďaka čomu s našimi klientami budujeme dlhodobé partnerstvá a prinášame im reálne výsledky, ktoré ich posúvajú vpred.

Žijeme technológiami, sledujeme najnovšie trendy a prinášame našim klientom efektívne riešenia,
ktoré napĺňajú vopred stanovené ciele, aby ste sa vy mohli naplno venovať svojmu podnikaniu.

Poďme spolu na kávu

Tváre spoza monitora

Spoznajte náš tím

Peter Kliment

Peter Kliment

Co-Founder, CEO
Róbert Balaško

Róbert Balaško

Co-Founder, CTO
Richard Gašperan

Richard Gašperan

Kameraman, skladateľ, fotograf
01

Stretneme sa pri káve

Podáme si ruky, uvaríme vám výbornú kávu, porozprávame sa. Načúvame vašim myšlienkam, nápadom a očakávaniam, ktorých naplnenie je základným kameňom našej spolupráce.

02

Podrobná analýza a termíny

Podrobne zanalyzujeme váš projekt z každej strany, zistíme akí sú vaši zákazníci, dáme vám vedieť čo všetko je potrebné urobiť, aby ste boli pred konkurenciou. Zároveň si zadefinujeme termíny. Kvalitná práca si vyžaduje určitý čas, dohodnutý deadline však určite stihneme.

03

Vývoj a programovanie

Následne sa púšťame do iteratívneho vývoja projektu, ktorý bude rozdelený na jednotlivé fázy. Na konci každej z nich máte možnosť do vývoja vstúpiť, pozrieť si každý funkčný celok a zaslať nám k nemu svoje postrehy.

04

Prvotné návrhy a grafika

Nebudeme dookola opisovať ako vaše riešenie bude asi vyzerať, ukážeme vám to na funkčnom prototype (wireframe), ktorý doladíme na základe vašich vstupov a nápadov. Na základe tohto prototypu potom nakreslíme finálnu grafiku pre váš projekt.

05

Testovanie a spustenie

Po vývoji celé riešenie podrobne otestujeme, či všetko funguje tak ako sme sa dohodli. Následne po finálnom schválení projekt spustíme online.

06

Optimalizácia a starostlivosť

Po istom čase od spustenia si overíme, či projekt spĺňa všetky vopred definované ciele. Zakladáme si na dlhodobej spolupráci a o vaše riešenie sa pravidelne staráme aj po jeho spustení. Vo dne v noci sledujeme, či všetko beží hladko. 

Máte záujem o spoluprácu?

Porozprávajme sa o vašich nápadoch!