Webstránky, internetové obchody, riešenia na mieru

Dobrý web nad zlato

Premeníme vašu ideu na modernú, fungujúcu a intuitívnu webstránku,
ktorú budú vaši užívatelia a zákazníci s radosťou používať. Pekný dizajn webu sám o sebe nestačí,
potrebujete aby váš web vytváral konverzie, získaval vám nové kontakty na potencionálnych zákazníkov, aby predával.
V tomto prípade je okrem pekného vzhľadu potrebné dbať najmä na jeho funkčnosť, použiteľnosť a rýchlosť.

Web, ktorý splní vaše ciele

Keďže rôzne oblasti podnikania si vyžadujú iný prístup, ku všetkým klientom pristupujeme individuálne, nie podľa vopred určenej šablóny, do ktorej by sme sa snažili váš projekt nasúkať. Načúvame vašim zákazníkom, skúmame ich správanie, potreby a očakávania, aby sme vám mohli priniesť riešenie, ktoré budú môcť jednoducho a s radosťou používať, a ktoré vám prinesie nové obchodné príležitosti.

Podľa účelu, na ktorý plánujete svoj nový web využívať vám veľmi radi pomôžeme vybrať to správne riešenie.

Kontaktujte nás

Pre malé až stredne veľké firmy s lokálnym pôsobením je prezentačný web skvelou voľbou ako sa na internete prezentovať širšiemu okruhu potencionálnych zákazníkov. Takýto web by mal obsahovať všetky podstatné informácie o vašom podnikaní, produktoch alebo službách tak, aby vám generoval dopyty a pomohol vám rásť.

Prezentačné weby

To, že vás zákazníci nájdu online je len určitou časťou úspechu. Je veľmi dôležité dbať na to, aby na vašom webe dorazili vždy na to správne miesto. Stránka na ktorú sa návštevník dostane po kliknutí na vašu online reklamu (landing page) je kľúčom k tomu, aby sa z neho stal váš zákazník.

Mikrostránky
a landing pages

Jednoduché katalógy vášho tovaru na internete alebo na mieru vytvorený eshop, ktorý predáva. Účelom funkčného eshopu je v prvom rade generovanie tržieb. Správne zvolená cieľová skupina zákazníkov, rýchla vyhľadateľnosť tovaru, jednoduchý proces objednávky - pomôžeme vám vykročiť do sveta online predaja tou správnou nohou.

Internetové obchody
a online katalógy

Internetové obchody
a online katalógy

Môj terajší eshop nepredáva
Máte záujem o spoluprácu?

Porozprávajme sa o vašich nápadoch!