Grafický dizajn

Vizuál predáva

Odlíšte sa od konkurencie vďaka funkčnému a nadčasovému dizajnu.
Naše hlavy sú plné kreatívnych myšlienok, ktoré môžu aj váš produkt posunúť na úplne iný level.
Pri vytváraní našich návrhov vždy dbáme na čo najlepšiu použiteľnosť a užívateľský zážitok,
ktorý vás vryje do pamäti vašich zákazníkov.

Prečo je dobrý dizajn dôležitý

Či už sa jedná o dizajn webovej stránky, logo spoločnosti alebo vizitky, konzistentná a dôkladne premyslená vizuálna stratégia hrá kľúčovú rolu v procese získavania nových zákazníkov a záujemcov o váš tovar či službu. Naše grafické návrhy preto vždy vytvárame tak, aby boli vizuálne príťažlivé, nápadité a vašich zákazníkov podnecovali k akcii. Takouto akciou môže byť napríklad odoslanie formulára so záujmom o vaše služby cez web alebo návšteva vášho webu po vzhliadnutí tlačených propagačných materiálov.

Kontaktujte nás

Mať pekne navrhnutý web, ktorý sa páči najmä vám už dnes nestačí. Vytvoríme pre váš firemný web, eshop alebo online katalóg grafický návrh s pekným, nadčasovým dizajnom, ktorý kladie dôraz najmä na funkčnosť a použiteľnosť pre vašich návštevníkov s jednoduchou a jasnou štruktúrou pre čo najjednoduchšiu orientáciu a vyhľadávanie informácií, ktoré vaši zákazníci potrebujú.

Webdizajn

S vaším logom sa vaši zákazníci stretávajú denno-denne, pamätajú si vás podľa neho. Práve z tohto dôvodu by ste tvorbu loga pre vašu spoločnosť mali pri budovaní svojho biznisu klásť na prvé miesto, bude vás totiž reprezentovať na každom kroku – na webe, sociálnych sieťach, vizitkách, tlačových materiáloch, v skratke – všade. Profesionálne navrhnuté logo, ktoré je originálne, nápadité a skvelo odráža filozofiu vašej spoločnosti vám bude slúžiť dlhodobo, vaši zákazníci si vás s ním budú asociovať a vaša spoločnosť sa im vybaví okamžite pri jeho vzhliadnutí.

Logo
a firemná identita

Logo
a firemná identita

Navrhnite mi logo

Tak ako logo alebo web vašej spoločnosti, aj tlačové materiály, ktoré si necháte vytvoriť by mali profesionálne prezentovať vami ponúkané produkty a služby. Nudné tlačoviny plné nezaujímavého textu už dnes nikto nečíta, naopak pekne navrhnutú brožúru s pútavým dizajnom, ktorá vhodne prezentuje informácie aj formou ikoniek a ilustrácií si vaši zákazníci radi pozrú.

Brožúry, letáky,
tlačoviny

Brožúry, letáky,
tlačoviny

Mám záujem o printovú reklamu
Máte záujem o spoluprácu?

Porozprávajme sa o vašich nápadoch!