Fotografia a video

Fotografia je viac než tisíc slov

Zvýšte povedomie o vašej značke vďaka profesionálnym fotografiám a videám, ktoré môžete využiť pre prezentáciu svojich produktov a reklamné kampane. Zapôsobte na svojich zákazníkov skvelým vizuálnym dojmom, ktorý ich chytí za srdce.

Fotografie predávajú

Žijeme vo vizuálnom svete, v ktorom fotografie rozprávajú príbehy. Zaujmite svojich zákazníkov kvalitnými fotografiami ktoré v sebe nesú emócie a profesionálnym spôsobom prezentujú všetky dôležité atribúty vašich produktov, či služieb. Pred samotným fotením s vami prekonzultujeme všetky detaily, aby finálne fotografie zodpovedali vašim špecifickým požiadavkám. Máme k dispozícii plne vybavený ateliér v Banskej Bystrici vybavený profesionálnou technikou značiek Elinchrom, Fomie, Photon, Slidekamera, Canon a Blackmagic.

Kontaktujte nás

Kvalitné produktové fotografie sú vizitkou vašej spoločnosti na webe, reprezentujú vás. Bez možnosti vyskúšať si vaše produkty naživo sa zákazníci nakupujúci online spoliehajú na kvalitnú prezentáciu produktov, ktoré predávate prostredníctvom fotografií a videí, ktoré by mali prezentovať všetky dôležité atribúty vašich produktov. Zvýšte predajnosť svojich produktov vďaka profesionálnym produktovým fotografiám, s ktorými vám radi pomôžeme. Nezabúdajte, že až 93% kupujúcich sa pri kúpe online rozhoduje práve na základe fotografií produktu.

Produktová fotografia

Produktová fotografia

Potrebujem nafotiť produkty

Pomôžeme vám s vytvorením profesionálnych reklamných spotov pre online aj televíznu reklamu. Spolupracujeme s profesionálnym produkčným tímom ľudí s dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami v oblasti reklamnej a filmovej tvorby. Zabezpečujeme full-service produkciu, čiže stačí ak prídete len so svojím nápadom a my s naším profesionálnym tímom sa postaráme o všetko ostatné (réžia, scenár, lokácie, herci, rekvizity, postprodukciu, komponovanie hudby, audio efekty). Pri produkcií videí pracujeme s profesionálnou technikou značiek Red, Arri, Blackmagic a Slidekamera.

Online a TV
reklama
Máte záujem o spoluprácu?

Porozprávajme sa o vašich nápadoch!