SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Buďte zákazníkom na očiach

Už dlhšiu dobu máte spustený váš firemný web ale zákazníci vás prostredníctvom neho nekontaktujú. Váš eshop vyzerá perfektne ale vôbec negeneruje nové objednávky. Problém môže byť v tom, že záujemcovia o vašu služby a tovar vás nevedia nájsť. Až 50% užívateľov na Google si pri vyhľadávaní určitého výrazu prezrie len prvé dve stránky.

Dobrý technický návrh webu je dôležitý, aby ho vyhľadávač (Google) mohol efektívne a zrozumiteľne indexovať a zobrazovať ho vo výsledkoch vyhľadávania. Môžeme pre vás vykonať audit vášho existujúceho webu, ktorého výstupom budú návrhy na zlepšenie jeho existujúcej štruktúry za účelom zlepšenia vašej pozície vo výsledkoch vyhľadávania.

Technická a obsahová
analýza

Technická a obsahová
analýza

Je štruktúra môjho webu dobrá?

Ak vaši návštevníci na prvý pohľad nenájdu na vašom webe to čo ich zaujíma, odídu z neho. Preto je veľmi dôležité, aby sa váš web vyskytoval vo výsledkoch vyhľadávania pre tie správne kľúčové slová. Vypracujeme pre vás analýzu kľúčových slov, ktoré vaši zákazníci používajú a ukážeme vám kde sa pri ich vyhľadávaní nachádzate vy a vaša konkurencia. Na základe toho zvolíme pre váš biznis vhodnú stratégiu ako zlepšiť vašu pozíciu pre určité kľúčové slová a pritiahnuť na váš web väčšie množstvo návštevníkov.

Prieskum kľúčových slov

Suché texty a produktové popisy plné nič nehovoriacich technických parametrov už dnes nikoho nezaujímajú. Hodnotný a relevantný obsah môže pre vás urobiť viac než len pritiahnuť nových návštevníkov. Pútavé popisy produktov v eshope, pravidelne publikované články na vašom blogu, cieľom tvorby kvalitného obsahu na vašom webe je reakcia zákazníka, ktorá by vášmu podnikaniu mala priniesť určitý zisk.

Tvorba obsahu,
ktorý vašich užívateľov zaujíma

Tvorba obsahu,
ktorý vašich užívateľov zaujíma

Nemám na webe dostatočne pútavé texty
Máte záujem o spoluprácu?

Porozprávajme sa o vašich nápadoch!